מטבח מודרני ומעוצב הוא משאת נפשם של רבים, במיוחד כיום כאשר רבים גילו את נפלאות הקולינריה בתקופת הקורונה. כדי לעצב את המטבח המושלם כדאי להשקיע במכשירים איכותיים לשדרוג המטבח הביתי. יש לא מעט טרנדים בעולם עיצוב המטבחים, חלקם מתמקדים בהיבט הטכנולוגי וחלקם בהיבט הפונקציונלי, לכן בחירה נכונה וחכמה של מכשירים בעיצוב יוקרתי ומלהיב מבטיחה לכם מטבח פונקציונלי במראה אלגנטי ומתוחכם.

חשוב לזכור כי בכל מטבח יש מכשירים חשמליים המוצבים על השיש, חלקם גדולים ותופסים שטח רב על משטח העבודה. המכשירים השונים מסייעים לנו להכין אוכל טעים, לשדרג את החוויה הקולינרית, לייעל ולשפר את יכולות הבישול והאפייה שלנו וגם ליהנות ממטבח בעיצוב יוקרתי.

מכשיר לרידוד ולהכנת פסטה ביתית

מכשיר להכנת פסטה הוא מוצר חובה לכל חובבי האוכל האיטלקי ולאוהבי החיים הטובים. ישראלים רבים אוכלים פסטה לפחות פעמיים בשבוע, במיוחד במשקי בית עם ילדים. לכן, מכונה להכנת פסטה היא עסקה משתלמת לכל אדם המעוניין להכין פסטה ביתית במקום לרכוש מוצר מעובד ותעשייתי מהסופר. יש מגוון רחב של מכונות להכנת פסטה, לכן הבחירה עשויה להיות מבלבלת. מומלץ לבחור מכשיר איכותי מתוצרת מותג מוכר, בעיצוב יוקרתי ומותאם לטעם האישי שלכם ולקונספט העיצוב של המטבח, ויש להקפיד על מכונה המיוצרת מנירוסטה אל חלד.

מכונה מעוצבת להכנת פסטה יכולה להיות ידנית או חשמלית, חשוב לבדוק מראש מה גודל המכשיר וכיצד הוא משתלב מבחינת עיצוב במטבח הקיים. כמו כן, כדאי לרכוש רק מכשיר נוח לתפעול המתאים להכנת סוגים שונים פסטה, ויש לוודא כי קל לנקות את המכשיר והתחזוקה שלו פשוטה.

טאבון למטבח הביתי

בשנים האחרונות הטאבון עשה קאמבק משמעותי לחיינו, וממכשיר הנחשב לפשוט הוא הפך לאביזר יוקרתי עם עיצוב מלהיב ואופנתי המתאים לכל מטבח ביתי. טאבון הוא מכשיר המתאים לכל חובבי הבישול והאפייה המעוניינים לאפות פיצות ביתיות בקלות ולהכין מאפים שונים ומיוחדים, באמצעות הטאבון אפשר לצלות גם נתחי בשר עסיסיים ולצלות ירקות ודגים.

יש סוגים ודגמים שונים של טאבון ביתי, למשל מכשיר שעובד על גז ומחייב חיבור לברז גז במטבח, מכשיר שעובד על בעירת עץ ומכשירים משולבים. למטבח הביתי מומלץ לבחור טאבון גז נייד וקומפקטי, כך תוכלו לקחת את הטאבון גם לקמפינג.

כדאי לדעת כי טאבון גז ביתי מתחמם עד לטמפרטורה של כ-500 מעלות צלזיוס בזמן קצר מאוד, המכשיר המעוצב משמר את החום באופן מיטבי לכן הוא מתאים לאפייה, אפשר להכין באמצעותו פיצה תוך דקות ספורות בלבד ויש אפשרות גם לצלות נתחי בשר ולהכין עוד מגוון מאכלים מעולים שלא ניתן לבשל או לאפות בתנור הביתי הסטנדרטי.

מתקן מים מעוצב

כדי לשדרג את המטבח הביתי כדאי לבחור מתקן מים איכותי מחברה מוכרת ומובילה. יש מגוון מתקני מים מעוצבים לבית, החל ממתקנים קלאסיים עם כד גדול של מים מינרליים ועד מתקני מים הכוללים מערכת מתקדמת לטיהור ולסינון מי הברז. את בר המים אפשר להניח על השיש או על מתקן מעוצב בשטח פנוי במטבח, יש גם מתקנים גדולים יחסית המגיעים בעיצוב יוקרתי עם אפשרות למים חמים, רותחים או קרים, וכיום יש גם מתקנים מתקדמים הכוללים ברז סודה.

ברי מים מתקדמים מהדור החדש הם קומפקטיים וחכמים יותר, ומעבר לטכנולוגיה המתקדמת לטיהור המים הם מציעים עיצוב יוקרתי ושדרוג משמעותי של המטבח. חשוב להדגיש כי בר מים מעודד את כל בני המשפחה, כולל הילדים, לשתות יותר מים, ובנוסף המתקן המעוצב מרשים ביופיו ומשדרג את העיצוב הכללי במטבח שלכם.

תגובות גולשים

תגובות גולשים