בזמן הריון גוף האישה עובר תהליכים רבים בזמן קצר ומצריך בדרך כלל שימוש בתוספי תזונה על מנת לעמוד בשינויים וההתפתחויות. אז נכון לידה היא דבר קשה ביותר אך עד הלידה רוב הנשים נהנות מאוד מן ההיריון ומכך שהן נושאות ברחמן את הילד או הילדה שלהן. העניין הוא כי כיום ישנה מודעות הרבה יותר גדולה המכירה בכך שכל היריון צריך להיות מלווה בלקיחת תוספי תזונה מתאימים כמו ויטמינים, חומצה פולית ואף ברזל. כל אלו הם הכרחיים להתפתחות העובר ואנו חייבות לחשוב על האופציה הזאת אם נכנסנו להיריון. כמובן שלא צריך להגזים עם לקיחת התוספים אך בכל מקרה כדאי לברר על כך כמה שיותר מידע וזאת בכדי לקבל את ההחלטה החכמה ביותר בנוגע לעובר שלכן. עליכן לזכור גם כי תוספי תזונה חיוניים לא רק לעובר אלא גם לכן וזאת בכדי להבטיח כי ההיריון יעבור בשלום. ניתן למצוא תוספי תזונה בדרך כלל במחירים מוזלים בחנויות טבע

אל תיקחו תוספים בלי להתייעץ עם רופא נשים או רופא משפחה

בשנים האחרונות עולם תוספי התזונה עובר מהפכה של ממש וזאת עקב ההתקדמות המדעית העצומה שיש בתחום. כך אנחנו רואים כי לנשים בהיריון מומלץ לקחת עוד ועוד תוספים עד אשר יש קושי אמתי לדעת אילו תוספים באמת כדאי לקחת ואילו פחות כדאי לקחת. על רקע זה אנחנו רוצים להמליץ לכל אישה בהיריון לא לקבל לבד את ההחלטה איזה תוספים לקחת ולהתייעץ עם הרופא שלה בין אם זה רופאת נשים או רופא משפחה איזה תוספים הכי כדאי לקחת. כך תקבלו את ההחלטה החכמה והטובה ביותר שיש בנוגע לתוספים שלכם ואת זאת כדאי לכם לזכור ולקחת בחשבון.

הקפידו לצד התוספים לצרוך אוכל בריא

אין ספק כי תוספים הם חיוניים לגוף שלכן ולעובר שלכן ועל כן יש לתת את הדעת על נושא זה. אך שימו לב בשום פנים תוספי מזון אינם תחליף לארוחה בריאה. העובדה כי אתם לוקחות תוספים אינה אומרת כי אתן יכולות לוותר על ירקות, פירות, פחמימות וחלבונים. עליכם למצוא את האיזון הטוב ביותר לארוחה שלכם ואתם חייבות לקחת בחשבון מה אתם אוכלות כל יום ויום. זוהי הדרך היחידה להבטיח כי העובר יתפתח כמו שצריך וכי אתן תהיו בריאות וחזקות לאורך כך ההיריון. כמובן שגם כאן ניתן להתייעץ עם אנשי מקצוע כמו דיאטנית אשר מתמחה בהיריון ואשר תאמר לכם מהו השילוב המושלם לתזונה בריאה בזמן ההיריון.

תגובות גולשים

תגובות גולשים