הרבה אנשים רגילים לקייטרינג בשרי, ועל כן כאשר הם מוזמנים לחתונה או אירוע עסקי, הם מראש מצפים לראות בבופה מגוון מנות בשריות. עם זאת, אין להסיק שציפייה מסוג זה היא תוצר של שאיפה, אלא לרוב מדובר בהרגל. אנשים הורגלו שקייטרינג הנו בשרי. מדוע? ובכן לא פעם קייטרינג בשרי יתגלה כיותר זול ואף ככזה שדורש פחות יצירתיות ואף מאפשר לבחור בחומרי גלם פחות יקרים. עם זאת, אם עוצרים רגע ובוחנים לעומק מה אנשים מעדיפים כאשר הם מוזמנים לאירוע, ניתן למצוא שהרוב הגדול יודה שהוא היה מעדיף תפריט חלבי.

חגיגה של מאכלים

רבים מהאנשים מעדיפים קייטרינג חלבי, ולו כיוון שגם כך הרבה פעמים מידות העשייה של הבשר אינן מספיק טובות כאשר מדובר בקייטרינג, ועל כן אם מבקשים ליהנות מהאוכל ולהכיר טעמים חדשים ופחות מוכרים, הרי שהתפריט החלבי עשוי לתפוס כלאחר כבוד את קדמת הבמה. התפריט החלבי עשיר ומפתיע הרבה יותר ממה שאנשים חושבים. הוא מכיל מנות עיקריות מרשימות, מגוון פשטידות ומיני מאפה, מבחר סלטים ואנטי פסטי, מגוון קישים ושילובים רעננים של פירות, כך שללא ספק אם הדברים מוכנים כראוי, הרי שמדובר בחגיגה שלמה לעיניים ולחיך.

לחדש ולפנק זה פשוט

אם גם אתם לקראת הרמת אירוע ואתם מבקשים להפתיע ולשמח את האורחים שלכם, מומלץ לשקול להזמין קייטרינג חלבי כשר. כמובן שאין לטעות שכל קייטרינג חלבי ייעשה את העבודה, אך כל עוד בודקים רזומה ומוודאים מקצועיות לצד יצירתיות, הרי שהצלחה גדולה עשויה להתגלות מאחורי קייטרינג חלבי, ולו כי בעוד שביום יום האורחים עשויים להכין לעצמם סטייק טוב או פרגיות בתנור, לרוב הם  אינם יטרחו להכין מיני מאפים וקישים, ועל כן אין כמו אירוע על מנת לחדש ולפנק.  

קינוחים

אין לדבר על קייטרינג מבלי לדבר על קינוחים, וכאשר מדובר על קייטרינג חלבי, הרי שניתן לצפות שהקינוחים יהיו חלביים ומכאן שהרבה יותר מפנקים, טעימים ועשירים בטעמים. אז מי שיודע להעריך קינוחים, ישמח לגלות שהקינוח שלו מוגש כפי שצריך- על טהרת החלב.

טובת הכלל

כל אירוע מורכב ממגוון אנשים בעלי ההעדפות שונות. בין היתר יש קרניבורים לצד צמחוניים ושומרי כשרות. על כן כאשר בוחרים באופציית קייטרינג חלבי כשר, ניתן להתאים את התפריט לקהל כמה שיותר גדול ואף ביתר קלות. מכאן שכולם מוזמנים לאכול מאותו תפריט, מבלי לפזול לצלחת של השכן. כמו כן, אם אתם מחפשים מעט סיבות מוסריות, הרי שאין כמו לבחור בקייטרינג חלבי על מנת לתרום את חלקיכם לטובת החיות. כלומר גם אם ביום יום אינכם צמחוניים, הרי שע”י אירוע אחד הצלחתם לחסוך כמויות אדירות של בשר. לסיכום, כל שנותר זה למצוא קייטרינג איכותי ומקצועי ולהתחיל לדמיין את האורחים המרוצים שלכם, את הקינוחים המושחתים ואת האווירה החגיגית והצחה שרק קייטרינג חלבי יודע להעניק.

תגובות גולשים

תגובות גולשים