בתהליכי הפקה של אירוע פרטי, חתונה, בר מצווה, ברית מילה, יום הולדת או כל אירוע אחר, עובדה ברורה מראש עבור בעלי האירוע היא, שיהיה עליהם להשקיע כסף באירוע, ולהכניס את היד לכיס פעם אחרי פעם, על מנת לממן את הפקת האירוע בצורה הטובה ביותר. יחד עם זאת, אין זה אומר שצריך לוותר על כל העקרונות הצרכניים, להשוות מחירים ולחפש את ההזדמנויות האטרקטיביות ביותר שבנמצא, והדברים האלה נכונים גם כאשר מזמינים קייטרינג אסאדו.

 

קייטרינג אסאדו אותנטי במחיר הוגן ואטרקטיבי

עלויות הקייטרינג עשויות להיות בקלות העלויות הגבוהות ביותר באירוע, לאחר עלויות השכרת מקום האירוע. לכאורה, אם תזמינו שירות אסאדו קייטרינג לאירועים, נראה כי העלויות יתפחו אף יותר, אלא שבפועל אפשר להזמין את השירות מחברה המספקת חוויית אסאדו אותנטית ומלאה, ועדיין ליהנות ממחיר אטרקטיבי, ולאו דווקא בגלל שאותה חברה נוטה להתחשב בלקוחותיה, אלא בגלל שיש לה את הניסיון ואת היכולת להציע חוויה מלאה ואותנטית בצורה יעילה, על בסיס רכיבי שירות ששולבו יחד בצורה חכמה כדי ליצור מקסימום חוויה במינימום עלות.

 

גרילמן לאירועים – איש מקצוע אחד שיכול לשנות את החוויה כולה

לצורך העניין, אפשר לחשוב למשל על עמדת הגריל של קייטרינג אסאדו. בחברות רבות תוכלו למצוא מאחורי עמדת הגריל, נער צעיר שבא לעבוד כמלצר, והוצב מאחורי עמדת הגריל כדי להגיש מנות בשר אסאדו לאורחים. חברת קייטרינג מקצועית, שמתמחה בעולם האסאדו, תציב בדיוק באותה עמדה, לא נער ולא נערה, לא מלצר ולא מלצרית, אלא גרילמן לאירועים. הגרילמן הוא איש מקצוע, שרכש את ידיעותיו ויכולותיו, לאורך שנים של ניסיון בעמדת הגריל. הוא יודע לעשות פעלולים של ממש עם מנות הבשר והווק הרוחש, הוא יודע להגיש שירות מהיר ומדויק לכל אורח, גם בהיבט של מידת עשיית הבשר על פי העדפותיהם המשתנות של האורחים השונים.

 

חבילה שלמה של רכיבי אסאדו חווייתיים וקולינאריים

ניתן בהחלט להעריך שעלותו של גרילמן לאירועים תהיה גבוהה יותר מאשר עלותו של נער חסר ידע וניסיון, אלא שפער העלות יכול להסתכם במספר עשרות או מאות שקלים לכל הערב, בעוד שהערך המוסף שיודע לספק אותו גרילמן יכול בקלות לעשות את ההבדל בין קייטרינג אסאדו מקצועי ואותנטי, ובין קייטרינג שגם מגיש אסאדו. דברים אלה נכונים גם לגבי הרטבים, הסלטים, המשקאות, הלחמים, התוספות וכל רכיב אחר שמגיע יחד עם הבשר, כשכל אחד מהם אחראי על תוספת שולית מאוד לעלות השירות, אך מעניק ערך מוסף מצטבר שאפשר להגדיר אותו כלא פחות מאשר יקר מפז. בהיעדר ידע מקצועי וניסיון בתחום, יהיה עליכם לערוך בדיקה של מספר חברות, לצלול אל תוך רכיבי השירות המוצע, ולהשתמש גם במעט אינטואיציה פנימית כדי לזהות את החברה הטובה ביותר לאירוע שלכם.

תגובות גולשים

תגובות גולשים