בעולם האירועים החידושים אינם פוסקים לרגע, מעיצובים מרשימים ומהפנטים באולמות, בגנים, במנות המוגשות לשולחנות או בדוכני המזון נייחים או ניידים כמו פוד טראק שהאורחים ניגשים לבחור את המנות שלהם. הגיוון הוא כל כך גדול ומסחרר ובמאמר הזה נעשה קצת סדר.

כל מי שמגיע מעולם האירועים יודע את המורכבות של הפקת אירוע, מבחירת מקום האירוע, חדרה? פתח תקווה? הוד השרון? מבחירת סוג המקום כמו אולם אירועים או גן פתוח, ישנם כאלו שהתברכו בחצר גדולה והם יכולים להפיק את האירוע בחצר ביתם וישנם המעוניינים להקים אותו במטע עצי שסק או כרם ענבים. אחרי גיבוש המקום וסוג המקום אפשר להתחיל במלאכה.

ספקים לאירוע

ישנם ספקים רבים שיש לבחור, אם אתם רוצים להוריד מעליכם כאב ראש גדול היעזרו במפיק אירועים שיוכל לעזור לכם עם ניסיונו ועם רשימת ספקים שהוא מכיר ועובד איתם תקופה ארוכה. לאחר מכן בין אם בחרתם במפיק אירועים ובין אם בחרתם להפיק את האירוע שלכם בעצמכם, אחד הספקים הראשונים שאנחנו נפגשים איתו הוא הקייטרינג.

איך לבחור בקייטרינג

המבחר בין החברות השונות באמת גדול, בקשו לערוך טעימות בקייטרינג בו אתם מתעניינים, תשאלו שאלות כמו דרכי הגשה של המנות ותבדקו כי המנות מתאימות לטעמכם ולמרבית האורחים שלכם. תוודאו לפני שאתם טורחים את עצמכם ואת הקייטרינג בפגישה אם אותו קייטרינג מגיע למקום האירוע שלכם. לא תרצו להגיע למקום, להתרשם כל כך מהמנות ולגלות בסוף כי הם לא מגיעים לאזור שאתם מתכננים לעשות את האירוע שלכם.

מיוחדים לאירועים

כמו שכבר הזכרנו לפני כן, החידושים וההמצאות, רק הולכים ומשתפרים כל שנה. חפשו את הדרך הטובה ביותר להרשים את האורחים שלכם כדי ליצור עבורם חוויה ייחודית, מרשימה ומרתקת. בעבר היו אלו מפריחי היונים שהיו מרגשים את הקהל, היום ישנן שוזרות הפרחים המתאימות זרים לאורחות, אבל מה עם האורחים? הגשת מנות עם פוד טראק למשל מעניק לכל האורחים חוויה חדשה ונעימה. כמו שהיינו נרגשים להגיע לאוטו – גלידה השכונתי כך גם עם משאיות מזון האורחים והאורחות מכל הגילים יהינו לגשת.

תגובות גולשים

תגובות גולשים