מי לא אוהב אוכל? גברים, נשים, זקנים, צעירים וגם ילדים אוהבים אוכל. תכניות הבישול בטלוויזיה צוברות תאוצה וההצלחה שלהן מסחררת מאוד. ההצלחה של תכנית הטלוויזיה מאסטר שף הובילה לתכנית נוספת – מאסטר שף ילדים – וזה רק מוכיח שלא תמצאו אף אחד שלא מתלהב מאוכל ובישול.

הפעם נדבר על ילדים, ילדים שאוהבים סדנאות יצירה ואוהבים להשתתף בפעילויות יצירה בבית הספר ובימי הולדת יאהבו לשמוע שיש גם סדנאות אוכל. בדומה לסדנאות יצירה, בסדנאות אוכל החומרים שבהם הם ישתמשו לא יהיו חימר וצבעי גואש, אלא בצק וצבעי מאכל, שוקולדים וסוכריות, עוגות ועוגיות ומגוון רחב של מוצרי מאכל שיכולים להפוך לאחר עבודה קשה ומשתלמת למאכל טעים שהם יזכו לאכול ממנו.

סדנאות לכל אירוע

סדנאות אוכל לילדים מתאימות לכל סוג של אירוע ולכל מטרה. אם אתם הורים שעורכים יום הולדת לילד שלכם תשמחו לשמוע שאפשר להפיק לו מסיבת יום הולדת כשהנושא שלה הוא אוכל. ביום הולדת מסוג זה כל החברים שבאים לשמח את ילד היום הולדת יבשלו ביחד ויכינו מאכלים טעימים ואפילו ההורים יכולים להשתתף. כמובן שילד יום ההולדת יזכה ליחס מיוחד ועד כמה שהחוויה של כל הילדים תהיה מעולה, הוא כנראה ייהנה יותר מכולם.

סדנאות אוכל ובישול מתאימות כמובן גם לקבוצות מאורגנות כמו בתי ספר וארגונים אחרים. כל האירועים מאורגנים בצורה מופתית על ידי אנשים שמתמחים בעריכת אירועים לילדים והם ישמרו על כללי הבטיחות ואפילו יעזרו לכם בהשגחה על הילדים מבחינת התנהגות למרות שזו תהיה משימה קלה מאוד לאור העובדה שהילדים פשוט נשאבים לפעילות הסדנא עד כדי כך שהם לא יוכלו להוציא הגה מהפה.

חינוכי ומהנה

מה שמיוחד בסדנא מסוג זה היא שלא רק נהנים ומקבלים חוויה מיוחדת במינה אלא גם לומדים משהו חדש. ילדים שמשתתפים בסדנה על אוכל לומדים על אוכל ולומדים איך לבשל ולהכין מטעמים. הם לומדים איך לקשט עוגה ואיך שמים תוספות על הפיצה ובנוסף לכך מקבלים שיעור בזהירות ובטיחות כי כשמדובר באוכל עלולים להיתקל באביזרים חמים מדי או חדים מדי והילדים מגלים אחריות רבה ומקשיבים להוראות המדריכים.

לסיכום – תוכלו לערוך אירוע מכל סוג שהוא וסדנת אוכל תהיה מתאימה לו בול. גיל הילדים לא משנה, זה יכול להיות ילדי גן ויכול להיות ילדי בית ספר, נערים ואפילו מבוגרים. סדנת אוכל יכולה להתאים לכל אחד וכולם יכולים ללמוד וליהנות ממנה אפילו יותר מפעם אחת.

תגובות גולשים

תגובות גולשים