הקיץ מגיע לשיאו ואין דבר טעים ומפנק יותר מקפה קר מרענן. אם יש לכם מכונה עם קפסולות, תוכלו להכין מגוון של סוגי קפה טעימים, והנה כמה מתכונים מנצחים לקפה קר על בסיס קפסולות קפה. לרוויה!

מקיאטו קרמל קר

חולטים קפסולת קפה בטעם קרמל על קרח, מוסיפים חלב ומטפטפים רוטב קרמל לפינוק מתוק ומרענן. אפשר למצוא גם קפסולות קרמל ללא קפאין, ככה שזה משקה מצוין גם לילדים שמאד אוהבים להתרענן איתו בימי הקיץ החמים.

מוקה פרפוצ'ינו

מיקס של קפסולות קפה בטעם שוקולד, חלב, קרח וקצת סוכר. התוצאה? משקה קפה קפוא קרמי ומפנק, כזה שגם יכול להוות קינוח מושלם אחרי ארוחת צהריים, קפה ומתוק בו זמנית, שילוב מנצח תמיד.

אייס ונילה לאטה

משקה מרענן וטעים שממש קל להכין. כל מה שצריך זה לחלוט קפסולת קפה בטעם וניל, לשפוך על כמה קוביות של קרח ולהוסיף חלב מלמעלה. חוויה של קפה קרמי, מתוק, עשיר ומרענן לחודשי הקיץ.

אייס קפה אגוזי לוז

גם את הקפה הבא לא ממש תתקשו להכין בעצמכם. פשוט לחלוט קפסולת קפה בטעם אגוזי לוז, לתת לה קצת להתקרר, לשפוך על קרח ולהוסיף חלב. משקה שהוא תענוג נפלא בטעם אגוזי מפנק.

אספרסו מנטה קריר וצונן

בוחרים קפסולות קפה שאוהבים וחולטים אותן. נותנים לקפסולות להתקרר. מערבבים עם קרח, חלב ונתז של סירופ מנטה ומקבלים משקה אספרסו מרענן וממריץ.

כמו שאפשר לראות, אפשר למצוא לא מעט מתכוננים מרעננים וטעמים לקפה קר שאפשר להכין עם קפסולות קפה. זה הזמן לבחור את הקפסולות האהובות עליכם ולהתחיל להכין לעצמכם קפה קר טעים ומפנק שיעשה לכם קיץ מרענן ביותר. תיהנו!

תגובות גולשים

תגובות גולשים